صفحه اصلی مشاوره فیزیوتراپی

مشاوره فیزیوتراپی

در صورتی که در خارج از کشور زندگی و می کنید و یا در سایر شهرهای ایران سکونت دارید که امکان حضور در کلینیک یادمان برای شما فرآهم نیست، می توانید جهت دریافت مشاوره تخصصی فیزیوتراپی و مشاوره خدمات ارتوپدی و اورولوژی با استفاده از راهنمای زیر درخواست های پزشکی تان در زمینه های عنوان شده همراه با تصاویر پزشکی برای ما ارسال کنید.

پزشکان و متخصصین ما پس از بررسی کامل درخواست و تصاویر ارسالی راهنمایی های لازم را به شما عزیزان ارائه خواهند داد.

مرحله 1

اپلیکیشن واتس آپ را بر روی تلفن همراه خود نصب کرده و اجرا کنید

آموزش نصب و کار با نرم افزار واتس آپ

مرحله 2

ذخیره شماره مشاوره کلینیک فیزیوتراپی یادمان در تلفن همراه خود

در این مرحله شما برای دسترسی به بخش مشاوره می بایست ابتدا شماره مشاوره کلینیک یادمان را بر روی تلفن همراه خود ذخیره کنید تا بتوانید به بخش مشاوره ما پیام ارسال نمایید.

ذخیره شماره اختصاصی مشاوره فیزیوتراپی یادمان

شماره تماس 09218182206

مرحله 3

ارسال درخواست به همراه پرونده و مشخصات پزشکی

پس از ذخیره شماره، آن را از طریق واتس آپ در بخش شماره ها (contacts) جستجو کنید و درخواست مشاوره خود را همراه با پرونده ها و تصاویر پزشکی تان از جمله عکس های MRI ، سونوگرافی و غیره برای ما ارسال کنید.

مرحله 4

منتظر نتیجه و پاسخ بررسی های ما باشید

در این مرحله بسته به نوع درخواست، اطلاعات برای پزشکان و متخصصین فیزیوتراپی ارسال می شود و در اولین فرصت نتیجه بررسی ها به شما اعلام خواهد شد.

توجه: در صورتی که نیاز به پرداخت هزینه باشد قبل از ارسال مشخصات به پزشکان و متخصصین، هزینه ارائه خدمات با شما در میان گذاشته خواهد شد و در صورت توافق مراحل پیگیری و ارائه نتیجه برای شما ارسال می گردد.

امکان پرداخت اینترنتی و دریافت کد پیگیری از انتهای همین صفحه امکان پذیر می باشد.

نکته مهم: کلینیک فیزیوتراپی یادمان جهت همدردی و کمک رسانی به هم وطنان عزیز برای آن دسته از عزیزان که امکان پرداخت هزینه مشاوره را ندارند با ارائه مدارک معتبر نیازمندی به پوشش درمانی (از جمله عزیزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) ، بهزیستی و …) خدمات مشاوره را به صورت رایگان ارائه می کند.

مرحله 5

دریافت نتیجه مشاوره به صورت کامل

در این مرحله پس از بررسی کامل و دقیق نیاز شما با توجه به مدارک ارسال شده نتیجه نهایی به صورت کامل و جامع به صورتی صوتی و یا تماس تلفنی برای شما ارسال می گردد.

در صورتی که شما در این بخش پس از دریافت نتیجه با ابهاماتی مواجه شدید، می توانید سوالات و ابهامات خود را در ادامه گفتگو مطرح کنید تا پاسخ دقیق و شفاف به شما ارائه گردد.

مرحله آخر

نظرسنجی

در این مرحله همکاران ما جهت هر چه بهتر شدن خدمات در آینده و بهبود کیفیت خدمت رسانی و مشاوره غیر حضوری فیزیوتراپی از شما نظرسنجی به عمل خواهند آورد.

از شما عزیزان خواهشمندیم که زمان کوتاهی جهت بهبود خدمات کلینیک یادمان و ارائه بازخورد کیفیت خدمات به ما اختصاص دهید که پیشاپیش از زمان ارزشمندی که برای این منظور در اختیار ما قرار داده اید کمال تشکر و قدردانی را داریم.

پرداخت هزینه مشاوره اعلام شده از طریق واتس آپ

پس از ارسال درخواست مشاوره غیر حضوری و بررسی مدارک پزشکی و تصاویر پزشکی ارسال شده از شما هزینه ای جهت دریافت نتیجه مشاوره، مبلغی اعلام خواهد شد که شما می توانید آن هزینه را از طریق فرم زیر پرداخت کرده و کد پیگیری که به شما ارائه میشود را از طریق واتس آپ ارسال کنید تا نتیجه از طریق تماس تلفنی ، صوتی واتس آپ و شیوه ای که در آن شما به بهترین حالت بتوانید به پاسختان برسید ارائه شود.

[ErimaZarinpalDonate]
ارسال پیام
ارسال پیام از طریق واتس اپ